Adverts - PEMBANTU RUMAH / MAID


PEMBANTU RUMAH / MAID

Popular Announcement

MYR 3,800.00

Description

 

MENYEDIAKAN PEMBANTU RUMAH YANG BERKELAYAKAN DENGAN HARGA YANG BERPATUTAN DAN KADAR SEGERA. SILA HUBUNGI PUAN LIZA DI TALIAN 016-3565646 UNTUK KETERANGAN LANJUT.

 


More details

Name Description
Seller Type Others
Website

Ad details

Ad ID : 2075
SUBANG JAYA, SELANGOR,Selangor, MALAYSIA - 47600
Thu 03 Aug 2017 7:19 am
70 Views

Advertiser details

LIZA (2)
016-3565646
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 Exabytes Web Hosting Service
Wed 30 Aug 2017 1:16 am
51 Views
1 pinjaman segera...pinjaman terkini call 016 218466 anisa
Tue 17 Oct 2017 2:57 pm
Views
2 financial problem please call 016 2184666 anisa
Mon 21 Aug 2017 5:51 am
58 Views
2 personal loan & business loan...any inquiries please do call 016 2184666 anisa
Fri 18 Aug 2017 5:15 am
65 Views
1 fast loan call 016 2184666
Thu 28 Sep 2017 9:16 am
31 Views
1 problem..problem money problem..call 016 2184666 anisa
Fri 25 Aug 2017 8:18 am
60 Views
1 Perkhidmatan lori sewa
Sun 08 Oct 2017 3:43 pm
17 Views
2 Jom letak iklan percuma di geng murah
Tue 01 Aug 2017 10:15 am
98 Views
1 mengurut wanita
Wed 05 Jul 2017 11:49 pm
98 Views