Adverts - Lori Sewa 01110747309 - Sewa Lori Untuk Transport Barang


Lori Sewa 01110747309 - Sewa Lori Untuk Transport Barang

Popular Sale

Description

Assalamualaikum.

Perkhidmatan Lori Sewa dan Pekerja - wielorisewa 01110747309

  • Pindah Barang Rumah
  • Pindah Barang Pejabat
  • Hantar l Ambil Barang2 Event
  • Buang Barang2 Perabut Lama

Kawasan Operasi di Seremban, KL, Lembah Klang dan Outstation.

Juga menyediakan khidmat penghantaran Lori Sewa Bajet atau Lori Sewa Murah dari Seremban atau Lembah Klang ke kawasan Utara Sem Malaysia.

Hubungi Razi Bin Hj Mohamed atau wielorisewa untuk Info Pantas. T Kasih.

.....call l waspp l sms 01110747309 wielorisewa.


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website https://sites.google.com/site/wietransport/home
Motto Quotes Perkhidmatan Lori Sewa 01110747309

Ad details

Ad ID : 2793
Sat 25 Nov 2017 10:41 pm
446 Views

Advertiser details

Razi Mohamed (2)
01110747309
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 +91-7737349371@_@VashikaraN MantrA SpecialisT DelHi/LucknoW
Mon 25 Jun 2018 7:14 pm
19 Views
2 Problem With Your iPhone..?
Tue 19 Jun 2018 3:37 pm
29 Views
1 ✆+91-9828235996 ۩۩۩ Spells Keep You Happy For Upcoming Life
Wed 09 May 2018 1:17 pm
157 Views
2 Cuci kusyen , sofa , tilam carpet
Mon 16 Apr 2018 10:38 pm
66 Views
1 ✆+91-9828235996 ۩۩۩ Divorce Problem Solution Molvi Ji
Wed 09 May 2018 1:12 pm
127 Views
2 iPhone Anda Cepat Mati..?
Thu 14 Jun 2018 6:53 pm
27 Views
1 Exabytes Web Hosting Service
Fri 29 Dec 2017 9:59 am
373 Views
1 Jinn Ko Hazir Karne Ka Qurani Tarika +91-8605908782
Mon 27 Nov 2017 6:43 pm
191 Views
1 RENEW INSURAN & ROADTAX KENDERAAN
Thu 08 Mar 2018 12:17 pm
109 Views
1 IntercasT LovE MarriagE SpecialisT╚☏+91-7737349371**DelhI/MumbaI
Sun 17 Jun 2018 2:15 am
38 Views