Adverts - mohd wafi tukang paip plumber renovation wiring 0193602794 kemensah heights


mohd wafi tukang paip plumber renovation wiring 0193602794 kemensah heights

Popular Sale

Description

Kami menawarkan perhidmatan renovation rumah dan plumbing seperti : Ubahsuai rumah, pejabat dan kedai Mengecat dan pasang tiles Kerja2 paip Kerja2 elektrikal Kerja2 repair Buat tabletop dan kabinet dapur Buat plaster ceiling, Kornis Pasang grill dan awning Pasang pintu / tingkap Buat Partition office. Buat porch dan Gate Pasang Shower Glass Baiki tandas tersumbat Baiki atap bocor Pasang lampu dan kipas Tukar/cuci tanki air dan sebagainya Harga bole runding, dan juga memberi warranty selepas pembaikan. Bertanggung jawab dan berpengalaman. Hubungi :019 3602794 whatsapp’


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website http://wafiwafi95.blogspot.com

Ad details

Ad ID : 2965
jalan tiga(3),Selangor, MALAYSIA - 68000
Tue 10 Oct 2017 1:14 am
158 Views

Advertiser details

wafi (19)
0193602794
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 Khidmat Bina & Ubahsuai Rumah
Sat 03 Feb 2018 12:35 pm
114 Views
2 PAKAR BUMBUNG DAN WATERPROOFING BOCOR
Sun 22 Apr 2018 11:16 pm
53 Views
1 0177652602 wangsa maju renovation dan plumber wiring
Wed 25 Apr 2018 1:56 pm
46 Views
1 012 275 2261 HANIF TUKANG CAT & TUKANG RUMAH PUNCAK ALAM
Thu 23 Nov 2017 2:23 pm
159 Views
1 0173125561 fazlee tukang paip setiawangsa
Mon 13 Nov 2017 4:43 pm
144 Views
1 0177652602 lembah keramat house renovation dan plumber wiring
Wed 28 Mar 2018 6:42 am
89 Views
2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 TAMAN SAMUDERA
Tue 17 Oct 2017 11:11 pm
178 Views
1 Ampang Jaya renovation dan plumbing 0172960959
Sat 03 Mar 2018 10:39 pm
102 Views
2 tukang paip plumber 0176239476 taman melati
Thu 28 Jun 2018 12:41 am
16 Views
2 azlan afik renovation & plumbing 0176239476 wangsa maju
Sun 18 Mar 2018 11:24 pm
89 Views