Adverts - Taman danau kota tukang paip plumber renovation wiring 0193602794


Taman danau kota tukang paip plumber renovation wiring 0193602794

Popular Promotion

Description

0193602794 Kami membuat.kerja-kerja:ubahsuai rumah&pejabat:ubah suai bilik air:baiki bumbung/juga atap bocor.mengecat:pasang tailes.pasang plaster siling,membuat kerja-kerja paip:membaiki sinki/tandas tersumbat:kami juga membuat kerja.wiring,seperti:pasang lampu/kipas/water hiter.buat point lampu, plug,chek wiring shot dsb nya.harga boleh runding.:hubungi 0193602794kami berada di kawasan selangor&kuala lumpur sahaja


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website Http://wafiwafi95.blogspot.com

Ad details

Ad ID : 2979
Jalan danau saujana,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 53100
Wed 11 Oct 2017 1:25 pm
207 Views

Advertiser details

wafi (19)
0193602794
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 plumbing dan renovation  01112275338 azis keramat
Sat 13 Jan 2018 10:43 pm
127 Views
2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik putra villa condominium
Sat 16 Dec 2017 9:32 am
257 Views
2 tukang paip plumber azlan afik 0176239476 gombak setia
Sat 19 May 2018 11:18 pm
39 Views
2 azlan afik renovation & plumbing area 0176239476 wangsa maju
Sat 12 May 2018 11:25 pm
43 Views
1 plumbing/tukang rumah
Wed 18 Jul 2018 12:51 pm
Views
1 Plumber renovation segambut
Tue 17 Apr 2018 7:32 pm
52 Views
2 plumbing dan renovation wiring 0176239476 azlan wangsa maju
Mon 16 Oct 2017 10:48 pm
280 Views
2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 TAMAN PUNCAK JALIL
Wed 18 Oct 2017 6:00 pm
199 Views
2 tukang paip plumber 0176239476 azlan afik apartment sri tioman 2
Sat 16 Dec 2017 9:27 am
142 Views
1 Tukang paip lukman taman melati
Thu 21 Dec 2017 11:02 pm
192 Views