Adverts - TUKANG RUMAH SEMENYIH MOHD HADI 0173264168 RENOVATION DAN PLUMBING SELANGOR


TUKANG RUMAH SEMENYIH MOHD HADI 0173264168 RENOVATION DAN PLUMBING SELANGOR

Popular

Description

~ Mohd Hadi Renovation / Plumbing ~

~Call/wahatsapp : 0173264168 / 01136056071

 

-Assalamualaikum....salam 1 Malaysia.

☆☆☆☆☆☆

-Perkhidmatan Kami : 

-Bina / Ubah Suai Rumah / Pejabat dsb

-Buat Porch / Parking dsb

-Kerja – kerja Paip & Wiring dsb

-Pasang Tiles dsb

-Pasang Partation dsb

-Buat Plaster Ceiling dsb

-Buat Pagar / Tembok dsb

-Buat Table Top dsb

-Cat Rumah / Pejabat dsb

-Baiki Atap bocor / Bumbung dsb

-Tukar / Cuci Tanki air dsb

-Baiki Saluran Air tersumbat dsb

-Pasang Pintu / Tingkap dsb

-Pasang Grill / Awning dsb

-Harga boleh di Runding…

-Wassalam….

-Mohd Hadi : 01136056071 / 0173264168


More details

Name Description
Website www.tukangrumhhadi.com
Motto Quotes Tukang Rumah Mohd Hadi semenyih

Ad details

Ad ID : 3037
Semenyih,Selangor, MALAYSIA
Wed 18 Oct 2017 12:39 am
144 Views

Advertiser details

Mohd Hadi (1)
0173264168
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik sri keramat
Tue 26 Dec 2017 10:57 am
109 Views
2 MUSA TUKANG RUMAH GOMBAK
Thu 12 Apr 2018 10:27 am
13 Views
1 Iskandar renovation dan plumbing  0172699815 ampang
Sun 08 Apr 2018 8:42 pm
13 Views
2 Khidmat Ubahsuai Rumah
Tue 31 Oct 2017 11:30 am
173 Views
1 renovation & plumbing 0176239476 wangsa maju
Wed 28 Mar 2018 9:15 pm
35 Views
1 Tukang baiki atap bocor Wangsa Maju 0172960959
Wed 28 Feb 2018 5:16 pm
38 Views
1 Ampang Renovation & plumbing 0172960959
Mon 23 Oct 2017 8:29 am
124 Views
2 tukang rumah dan tukang pasang partition 0176239476 azlan afik taman melati
Wed 11 Oct 2017 1:11 pm
157 Views
2 Ampang jaya renovation dan plumbing 0172960959 Rizal
Tue 27 Feb 2018 2:57 pm
46 Views
1 Renovation / Plumbing 0126611048
Fri 29 Dec 2017 1:45 am
105 Views