Adverts - supplemen untuk penyakit kronik dan kanser


supplemen untuk penyakit kronik dan kanser

Popular Sale

Description

APAKAH ANDA MENGALAMI PENYAKIT KRONIK DAN KANSER?.

Tahukah anda bahawa Ahli Kesihatan dan Doktor di dunia menyatakan bahawa ramai yang menghidapi penyakit seperti ini membawa kepada kematian. Sebagai contoh Olga Syahputra dikatakan meninggal dunia akibat benjolan pada bahagian leher.

Memperkenalkan supplemen NDlife Aprikot yang diformulasikan 100% dari biji Aprikot, terbukti berkesan mengatasi masalah penyakit ini.

Bagi yang berminat, blh wasap saya 0139279487 untuk maklumat lanjut @ order. 


More details

Name Description
Seller Type Agent
Website https://www.facebook.com/mizylc/?ref=bookmarks
Motto Quotes Sihat tanpa kanser

Ad details

Ad ID : 3052
BC 07 TAMAN PERUMAHAN PERWAJA 24000 CHUKAI, KEMAMAN, TERENGGANU,Terengganu, MALAYSIA - 24000
Thu 19 Oct 2017 9:42 am
394 Views

Advertiser details

Mohd Izzuddin (1)
0139279487
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

massage
Sun 28 Jan 2018 11:23 pm
232 Views
2 PROVEN CAPS SLIMMING & WHITENING STRONG VERSION
Sun 08 Jul 2018 11:31 pm
59 Views
2 Pusat reflexsologi
Fri 30 Mar 2018 12:50 am
184 Views
2 TricaJuice Untuk Tenaga Batin Lelaki
Mon 09 Jul 2018 1:50 pm
51 Views
1 RAPIBUST BREAST MASK WA 081316077399/ 28DC4599
Fri 12 Jan 2018 11:48 am
219 Views
1 Kelas Spa Termurah Bermula Dari RM199
Sat 28 Oct 2017 2:09 pm
227 Views
2 Pink Lady  Body Perfection (Hajar)
Sun 31 Dec 2017 3:40 pm
163 Views
1 MASKER TELUR mengecilkan pori-pori kulit pada wajah 081316077399
Sat 02 Dec 2017 10:50 am
204 Views
1 POBLING pembersih komedo diwajah 081316077399 / BBM. 28DC4599
Fri 15 Dec 2017 12:45 pm
186 Views
1 CREAM BEEN PINK perawatan wajah alami 081316077399/ 28dc4599
Sat 02 Dec 2017 10:45 am
165 Views