Adverts - menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik


menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik

Popular Sale

Description

 

MENCARI MESIN FOTOSTAT MURAH  ?

 

 

 

MODEL : AF3045

 

KELAJUAN : 45 keping per minit

 

HARGA : RM2,800

 

 

 

-kami menjual pelbagai model mesin

 

-kami juga menjual toner & spare part

 

-kami menawarkan khidmat sewa & servis

 

-kami menawarkan harga yang murah dan mampu milik

 

 

 

Berminat ingin tahu lebih lanjut, boleh berhubung dengan kami ..

 

 

 

 

 

IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US=

 

03-61483878  ? 03-61485878

 

?   Murugan 019-3619503 / Rebecca 016-7122781 

 

? tidycopier@gmail.com

 


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3072
DAMANSARA DAMAI,Selangor, MALAYSIA - 47830
Fri 20 Oct 2017 4:20 pm
167 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPY MACHINE MPC4500
Fri 23 Feb 2018 11:49 am
75 Views
2 RICOH AF3025 MACHINE B/W COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:51 pm
39 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE COLOR MPC3002
Fri 19 Jan 2018 12:12 pm
101 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 28 Nov 2017 4:26 pm
119 Views
2 DIGITAL MACHINE COPIER MP4000B
Wed 28 Feb 2018 11:28 am
92 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE COLOR MP3003
Wed 30 May 2018 3:52 pm
22 Views
2 BEST PHOTOSTAT MACHINE COPIER MPC4502
Wed 24 Jan 2018 2:56 pm
98 Views
2 MP5001 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 3:12 pm
40 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 11:58 am
128 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 5:16 pm
139 Views