Adverts - menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik


menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik

Popular Sale

Description

 

MENCARI MESIN FOTOSTAT MURAH  ?

 

 

 

MODEL : MP6001

 

KELAJUAN : 60 keping per minit

 

HARGA : RM7,500

 

 

 

-kami menjual pelbagai model mesin

 

-kami juga menjual toner & spare part

 

-kami menawarkan khidmat sewa & servis

 

-kami menawarkan harga yang murah dan mampu milik

 

 

 

Berminat ingin tahu lebih lanjut, boleh berhubung dengan kami ..

 

 

 

 

 

IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US=

 

03-61483878  ? 03-61485878

 

?   Murugan 019-3619503 / Rebecca 016-7122781 

 

? tidycopier@gmail.com

 


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3080
DAMANSARA DAMAI,Selangor, MALAYSIA - 47830
Fri 20 Oct 2017 4:38 pm
80 Views

Advertiser details

tidy copier  (683)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 14 Nov 2017 4:44 pm
57 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 13 Dec 2017 2:30 pm
26 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:14 pm
47 Views
2 BEST UNUT MACHINE COPIER COLOR MPC5000
Tue 23 Jan 2018 3:46 pm
Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:42 pm
43 Views
1 RISES PERFUME
Tue 07 Nov 2017 10:56 am
62 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 20 Oct 2017 4:31 pm
65 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:55 pm
39 Views
1 RICOH DIGITAL MPC4502 MACHINE COLOR PHOTOCOPIER
Tue 09 Jan 2018 4:43 pm
17 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 08 Nov 2017 2:51 pm
71 Views