Adverts - menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik


menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik

Popular Sale

Description

 

MENCARI MESIN FOTOSTAT MURAH  ?

 

 

 

MODEL : MP6001

 

KELAJUAN : 60 keping per minit

 

HARGA : RM7,500

 

 

 

-kami menjual pelbagai model mesin

 

-kami juga menjual toner & spare part

 

-kami menawarkan khidmat sewa & servis

 

-kami menawarkan harga yang murah dan mampu milik

 

 

 

Berminat ingin tahu lebih lanjut, boleh berhubung dengan kami ..

 

 

 

 

 

IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US=

 

03-61483878  ? 03-61485878

 

?   Murugan 019-3619503 / Rebecca 016-7122781 

 

? tidycopier@gmail.com

 


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3080
DAMANSARA DAMAI,Selangor, MALAYSIA - 47830
Fri 20 Oct 2017 4:38 pm
133 Views

Advertiser details

tidy copier  (1264)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 DIGITAL COPIER B/W MACHINE MP4000
Wed 04 Apr 2018 4:13 pm
20 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Sat 25 Nov 2017 9:57 am
96 Views
2 photostat machine color mpc5000 best sale price
Fri 19 Jan 2018 12:07 pm
51 Views
2 MP2352SP MACHINE PHOTOSTAT B/W
Wed 21 Feb 2018 2:28 pm
40 Views
2 BEST SALE PRICE MP2352SP COPIER MACHINE
Thu 25 Jan 2018 1:52 pm
61 Views
2 RICOH MPC2800 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:36 pm
Views
2 RICOH MP4001 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:18 pm
Views
2 BEST QUALITY MP4001 COPIER B/W MACHINE
Wed 24 Jan 2018 2:53 pm
56 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 4:25 pm
93 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 29 Nov 2017 5:06 pm
128 Views