Adverts - menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik


menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik

Popular Sale

Description

 

MENCARI MESIN FOTOSTAT MURAH  ?

 

 

 

MODEL : MPC5501

 

KELAJUAN : 55 keping per minit

 

HARGA : RM3,000

 

 

 

-kami menjual pelbagai model mesin

 

-kami juga menjual toner & spare part

 

-kami menawarkan khidmat sewa & servis

 

-kami menawarkan harga yang murah dan mampu milik

 

 

 

Berminat ingin tahu lebih lanjut, boleh berhubung dengan kami ..

 

 

 

 

 

IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US=

 

03-61483878  ? 03-61485878

 

?   Murugan 019-3619503 / Rebecca 016-7122781 

 

? tidycopier@gmail.com

 


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3087
DAMANSARA DAMAI,Selangor, MALAYSIA - 47830
Fri 20 Oct 2017 4:55 pm
127 Views

Advertiser details

tidy copier  (1290)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 RICOH MACHINE COPIER B/W MP4000B
Thu 01 Mar 2018 11:11 am
43 Views
2 machine copier color mpc3300 best item
Thu 25 Jan 2018 1:47 pm
58 Views
2 MPC5501 MACHINE PHOTOSTAT COLOR
Wed 21 Feb 2018 2:09 pm
47 Views
2 MULTI COPIER B/W MACHINE MP2352SP FOR SALE
Tue 30 Jan 2018 2:45 pm
53 Views
2 MACHINE PHOTOSTAT MPC3001
Thu 22 Feb 2018 12:27 pm
50 Views
2 Best machine Copier Color Mpc5000
Tue 16 Jan 2018 12:06 pm
57 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 28 Nov 2017 10:17 am
93 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 28 Nov 2017 10:23 am
91 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MP4000
Thu 19 Apr 2018 1:15 pm
Views
2 mesin fotostat color mpc5502
Fri 02 Mar 2018 11:29 am
43 Views