Adverts - Datuk keramat renovation dan plumbing 0172960959


Datuk keramat renovation dan plumbing 0172960959

Popular Promotion

Description

salam sejahtera! Kami menawarkan perhidmatan ubahsuai rumah dan plumbing, seperti: 1. Ubahsuai rumah, perjabat, dan kedai 2. Kerja2 pemasangan segala jenis tile 3. Mengecat 4. Plaster ceiling dan kornis 5. Membuat porch/parking kereta dan Gate 6. Membuat Tabletop dan Kitchen Kabinet 7. Kerja - Kerja Paip 8. Kerja - Kerja Elektrikal 9. Membaiki tandas dan sinki sumbat 10. Membaiki atap bocor 11. Grill dan Awning 12. Potong pokok, dan lain sebagainya Harga boleh bincang, bertanggung jawab dan berpengalaman. Kami juga memberi WARRANTY selepas pembaikan/pembuatan. Berminat sila hubungi : 0172960959 ASRIZAL (whatsApp)

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website
Motto Quotes price negotiable, also give warranty

Ad details

Ad ID : 3102
Jalan kolam air, kg.klang gate baru, 53100 kuala lumpur,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 54200
Mon 23 Oct 2017 8:22 am
159 Views

Advertiser details

Asrizal (23)
0172960959
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 MUSA PLUMBING&RENOVATION CHERAS
Fri 13 Apr 2018 12:28 pm
27 Views
2 Wan RENOVATION DAN PLUMBING SERVICE
Tue 24 Apr 2018 8:30 pm
22 Views
1 0123725697 OSMAN TUKANG RUMAH DAN PLUMBING SERVICES AREA AMPANG
Sun 04 Feb 2018 9:28 pm
99 Views
1 plumbing dan renovation  01112275338 azis taman melawati
Sat 13 Jan 2018 10:42 pm
126 Views
2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 TAMAN SAMUDERA
Tue 17 Oct 2017 11:11 pm
150 Views
2 Khidmat Wiring & Renovation Rumah
Wed 08 Nov 2017 12:20 pm
196 Views
1 0105175503 tukang repair bumbung bocor, renovation, wangsa maju
Mon 09 Oct 2017 5:36 am
172 Views
2 MEMBAIKI BUMBUNG DAN ATAP BOCOR
Sun 22 Apr 2018 10:58 pm
26 Views
2 Khidmat Ubahsuai Rumah
Tue 31 Oct 2017 11:30 am
191 Views
1 0173125561 fazlee tukang paip setapak
Sun 12 Nov 2017 8:53 pm
132 Views