Adverts - Bukit Antarabangsa renovation, tukang cat dan tukang paip 0172960959


Bukit Antarabangsa renovation, tukang cat dan tukang paip 0172960959

Popular Promotion

Description

salam sejahtera! Kami menawarkan perhidmatan ubahsuai rumah dan plumbing, seperti: 1. Ubahsuai rumah, perjabat, dan kedai 2. Kerja2 pemasangan segala jenis tile 3. Mengecat 4. Plaster ceiling dan kornis 5. Membuat porch/parking kereta dan Gate 6. Membuat Tabletop dan Kitchen Kabinet 7. Kerja - Kerja Paip 8. Kerja - Kerja Elektrikal 9. Membaiki tandas dan sinki sumbat 10. Membaiki atap bocor 11. Grill dan Awning 12. Potong pokok, dan lain sebagainya Harga boleh bincang, bertanggung jawab dan berpengalaman. Kami juga memberi WARRANTY selepas pembaikan/pembuatan. Berminat sila hubungi : 0172960959 ASRIZAL (whatsApp)

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website mohdrizkyrenovation.blogspot.my
Motto Quotes price negotiable, also give warranty

Ad details

Ad ID : 3118
Jalan kolam air, kg.klang gate baru, 53100 kuala lumpur,Selangor, MALAYSIA - 68000
Mon 23 Oct 2017 8:35 am
207 Views

Advertiser details

Asrizal (23)
0172960959
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 plumbing dan renovation  01112275338 azis wangsa maju
Sat 13 Jan 2018 10:40 pm
82 Views
2 RENOVATION DAN PLUMBING SERVICES YUSUF 0122744054 TAMAN PUNCAK JALIL
Wed 18 Oct 2017 6:00 pm
147 Views
1 SERI GOMBAK TUKANG PAIP PLUMBER 017-354-1042
Fri 19 Jan 2018 1:51 am
61 Views
1 Plumber renovation cheras
Sun 25 Mar 2018 5:54 pm
37 Views
2 MUSA PLUMBING&RENOVATION
Fri 13 Apr 2018 3:59 pm
13 Views
1 ISKANDAR 0172699815 TUKANG PAIP PANDAN INDAH
Thu 19 Oct 2017 1:28 pm
155 Views
2 WANGSA MAJUPLUMBER 0173541042
Mon 15 Jan 2018 5:48 am
72 Views
1 0173541042 TUKANG PAIP WANGSA MAJU
Tue 16 Jan 2018 12:28 am
103 Views
1 0105175503 tukang rumah tukang paip area bukit wangsamas
Wed 28 Feb 2018 11:43 pm
46 Views
2 tukang paip plumber 0176239476 azlan afik wangsa melawati
Thu 14 Dec 2017 10:59 pm
98 Views