Adverts - PINJAMAN WANG BEERLESEN KUALA LUMPUR


PINJAMAN WANG BEERLESEN KUALA LUMPUR

Popular Promotion

Description

PINJAMAN CHERAS WE PERKASA CAPITAL SDN BHD MEMERLUKAN WANG DLM MASA SATU JAM !! CPT HUBUNGI SAYA TEL:016-908 9339 (WHATSAPP) OFFICE:03-9174 2818 MENGAPA PERLU RISAU ,ANDA MUNGKIN : - BLACKLIST - CTOSS/CRISS - #BERPENCEN - PEKERJA #SWASTA - PEKERJA #KERAJAAN ( CPT MOHON DGN KAMI ) KAMI PEMBERI SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN DIBWH KPKT .. - INTEREST KAMI 1.5% SEBULAN - TANPA WANG PENDAHULUAN - KELULUSAN 1JAM SAHAJA Hanya perlu beberapa dokumen yang ringkas : - 3bln bank statement terbaru - 3bln slip gaji terbaru - Penyata kwsp - Surat pengesahan jawatan - Bil api dan air terkini #pinjamanberlesen #loan #pinjamperibadi #kualalumpur #bandarsripermaisuri #cheras #jpj #bank #bankislam #maybank #cimb #rhb #ambank

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website
Motto Quotes WE PERKASA CAPITAL

Ad details

Ad ID : 3213
No 31-1,Jalan Sri Permaisuri 8 Bandar Sri Permaisuri,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 56000
Thu 26 Oct 2017 1:02 pm
299 Views

Advertiser details

WE PERKASA (8)
016-908 9339
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 pinjaman peribadi semua sektor pekerjaan
Tue 17 Oct 2017 4:29 pm
210 Views
1 PINJAMAN PERIBADI
Sat 31 Mar 2018 11:06 am
142 Views
1 PERKHIDMATAN PINJAMAN PERIBADI UNDER K.P.K.T 1.5% FAEDAH!
Thu 19 Apr 2018 5:34 pm
70 Views
1 ARE YOU IN NEED OF URGENT EMERGENCY LOAN OFFER
Mon 30 Jul 2018 11:40 am
20 Views
1 PINJAMAN BERLESEN
Wed 20 Jun 2018 1:43 pm
34 Views
1 PINJAMAN WANG PERIBADI
Fri 13 Jul 2018 10:08 am
22 Views
1 EASY LOAN AND INSTANT APPROVE WITHIN 4HOUR
Tue 31 Oct 2017 3:21 am
189 Views
1 URGENT LOAN ARE YOU IN NEED CONTACT NOW
Fri 25 May 2018 2:03 pm
46 Views
1 PERSONAL LOAN
Mon 09 Jul 2018 10:44 am
29 Views
1 Pembiayaan Peribadi Lulus 30Minit
Wed 10 Jan 2018 4:19 pm
132 Views