Adverts - menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik


menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik

Popular Sale

Description

MENCARI MESIN FOTOSTAT MURAH  ?

 

MODEL : AF3045

KELAJUAN : 45 keping per minit

HARGA : RM2,800

 

-kami menjual pelbagai model mesin

-kami juga menjual toner & spare part

-kami menawarkan khidmat sewa & servis

-kami menawarkan harga yang murah dan mampu milik

 

Berminat ingin tahu lebih lanjut, boleh berhubung dengan kami ..

 

 

IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US=

03-61483878  ? 03-61485878

? Murugan 019-3619503 / Rebecca 016-7122781 

? tidycopier@gmail.com


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3297
DAMANSARA DAMAI,Labuan, MALAYSIA - 47830
Wed 01 Nov 2017 3:40 pm
206 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 17 Nov 2017 12:04 pm
162 Views
2 DIGITAL MPC2800 MACHINE PHOTOSTAT COLOR
Tue 16 Jan 2018 12:12 pm
147 Views
2 mesin fotostat b/w mp4000
Fri 02 Mar 2018 11:19 am
107 Views
2 HOT ITEM MP2352SP COPIER MACHINE B/W
Wed 07 Feb 2018 4:43 pm
112 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 3:07 pm
171 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MPC4502
Thu 19 Apr 2018 1:32 pm
54 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC4501
Mon 02 Apr 2018 2:26 pm
82 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP4000B
Mon 26 Mar 2018 2:33 pm
86 Views
2 TONER COLOR FOR RICOH MACHINE PHOTOSTAT
Thu 25 Jan 2018 2:05 pm
109 Views
2 RICOH MP2851 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 07 May 2018 4:08 pm
86 Views