Adverts - menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik


menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik

Popular Sale

Description

MENCARI MESIN FOTOSTAT MURAH  ?

 

MODEL :

KELAJUAN : keping per minit

HARGA : RM

 

-kami menjual pelbagai model mesin

-kami juga menjual toner & spare part

-kami menawarkan khidmat sewa & servis

-kami menawarkan harga yang murah dan mampu milik

 

Berminat ingin tahu lebih lanjut, boleh berhubung dengan kami ..

 

 

IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US=

03-61483878  ? 03-61485878

? Murugan 019-3619503 / Rebecca 016-7122781 

? tidycopier@gmail.com


More details

Name Description
Website

Ad details

Ad ID : 3299
Wed 01 Nov 2017 3:41 pm
157 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MP5054
Wed 25 Apr 2018 3:56 pm
54 Views
2 BEST MACHINE B/W  COPIER MP2851
Tue 30 Jan 2018 2:41 pm
93 Views
2 DIGITAL COPIER COLOR MACHINE MPC5501
Wed 04 Apr 2018 4:38 pm
65 Views
1 DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP5054
Mon 21 May 2018 3:20 pm
31 Views
2 MPC4000 COPIER MACHINE COLOR
Fri 13 Apr 2018 1:21 pm
39 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:33 pm
127 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 16 Nov 2017 4:51 pm
141 Views
2 MACHINE COLOR PHOTOCOPY MPC3002 BEST PRICE
Wed 07 Feb 2018 4:44 pm
125 Views
2 BEST ITEM MPC3002 COLOR MACHINE COPIER
Mon 22 Jan 2018 3:51 pm
91 Views
2 mesin fotostat color mpc4501a
Fri 02 Mar 2018 11:31 am
78 Views