Adverts - menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik


menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik

Popular Sale

Description

MENCARI MESIN FOTOSTAT MURAH  ?

 

MODEL : MPC5000

KELAJUAN : 50 keping per minit

HARGA : RM2,600

 

-kami menjual pelbagai model mesin

-kami juga menjual toner & spare part

-kami menawarkan khidmat sewa & servis

-kami menawarkan harga yang murah dan mampu milik

 

Berminat ingin tahu lebih lanjut, boleh berhubung dengan kami ..

 

 

IF YOU ARE INTERESTED, PLEASE CONTACT US=

03-61483878  ? 03-61485878

? Murugan 019-3619503 / Rebecca 016-7122781 

? tidycopier@gmail.com


More details

Name Description
Website

Ad details

Ad ID : 3308
DAMANSARA DAMAI,Pulau Pinang, MALAYSIA - 47830
Wed 01 Nov 2017 4:17 pm
223 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
03-61483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 MPC2800 COPIER MACHINE COLOR
Fri 13 Apr 2018 1:19 pm
92 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:29 pm
201 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Sat 25 Nov 2017 9:52 am
171 Views
2 DIGITAL MACHINE COPIER MP4001
Wed 28 Feb 2018 11:29 am
128 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 28 Nov 2017 4:40 pm
207 Views
2 MPC5000 COPIER COLOR MACHINE BEST VALUE PRICE
Thu 08 Feb 2018 4:43 pm
183 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 06 Dec 2017 2:42 pm
179 Views
2 RICOH MPC5502 MACHINE COLOR COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:22 pm
83 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MPC3001
Thu 19 Apr 2018 1:27 pm
87 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:19 pm
163 Views