Adverts - Personal loan


Personal loan

Popular Promotion

Description

Perkhidmatan Bantuan Kewangan Pinjaman Peribadi
*SYARAT gaji harus melalui bank (autokredit)
*Nama blacklist/ctos/ccris juga boleh memohon
*Melebihi 60% pinjaman dari bank
*Pembayaran mengikut kemampuan/komitment anda 
*Peminjam yang membuat pinjaman rekemen kawan-kawan akan diberi komisyen
*Pekerja kerajaan,swasta,kerja kilang,pencen,socso layak
memohon
*Yang pasti kami tiada bayaran depan!
Sebarang pertanyaan boleh inbox saya atau whatsapp terus
sila hubungi : 018-3961473 (Nurarisah bt.Brahem)
www.wasap.my/60183961473

https://www.facebook.com/speedborrow/


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website https://www.facebook.com/speedborrow/

Ad details

Ad ID : 3339
No.23 Tingkat 1, Jalan ST 1c/5, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 Sepang, Selangor,Selangor, MALAYSIA - 43900
Sat 04 Nov 2017 12:58 pm
183 Views

Advertiser details

Nurarisah bt brahem (5)
0183961473
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

SEMAKAN KELAYAKAN PERCUMA UTK PERSEDIAAN RAYA !
Thu 03 May 2018 9:32 pm
20 Views
1 investment loan offer
Wed 14 Mar 2018 10:58 pm
81 Views
1 Are You In Search Of A Legitimate Loan Apply Now
Thu 16 Nov 2017 12:09 am
199 Views
1 *Malaysia The Best Mobile  Game* Android & iOS & PC
Tue 28 Nov 2017 3:13 pm
146 Views
Pembiayaan peribadi sekitar johor bahru
Mon 15 Jan 2018 2:56 pm
72 Views
2 Pinjaman Wang Berlesen
Fri 05 Jan 2018 3:37 pm
106 Views
1 DO YOU NEED AN URGENT LOAN OFFER
Sun 25 Mar 2018 12:05 pm
55 Views
2 PINJAMAN WANG BEERLESEN KUALA LUMPUR
Thu 26 Oct 2017 1:02 pm
224 Views
1 Financial Services business and personal loans no collateral require
Wed 07 Feb 2018 3:41 pm
102 Views
1 Loan Mudah..Murah..Cepat
Mon 15 Jan 2018 2:58 pm
107 Views