Adverts - Personal loan


Personal loan

Popular Promotion

Description

Perkhidmatan Bantuan Kewangan Pinjaman Peribadi
*SYARAT gaji harus melalui bank (autokredit)
*Nama blacklist/ctos/ccris juga boleh memohon
*Melebihi 60% pinjaman dari bank
*Pembayaran mengikut kemampuan/komitment anda 
*Peminjam yang membuat pinjaman rekemen kawan-kawan akan diberi komisyen
*Pekerja kerajaan,swasta,kerja kilang,pencen,socso layak
memohon
*Yang pasti kami tiada bayaran depan!
Sebarang pertanyaan boleh inbox saya atau whatsapp terus
sila hubungi : 018-3961473 (Nurarisah bt.Brahem)
www.wasap.my/60183961473

https://www.facebook.com/speedborrow/


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website https://www.facebook.com/speedborrow/

Ad details

Ad ID : 3339
No.23 Tingkat 1, Jalan ST 1c/5, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 Sepang, Selangor,Selangor, MALAYSIA - 43900
Sat 04 Nov 2017 12:58 pm
270 Views

Advertiser details

Nurarisah bt brahem (3)
0183961473
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

pinjaman peribadi kecemasan lulus 30 minit area jb
Wed 07 Feb 2018 10:09 am
202 Views
2 Masalah Kewangan Fix
Tue 16 Jan 2018 1:29 pm
190 Views
1 SUCCESS LABEL SDN BHD SANDAKAN(1010100-D)
Fri 12 Jan 2018 2:19 pm
574 Views
1 PINJAMAN 1.5% PER MONTH
Mon 16 Apr 2018 4:51 pm
134 Views
1 PINJAMAN PERIBADI KOPERASI 2018
Mon 01 Jan 2018 11:57 pm
265 Views
1 URGENT LOAN ARE YOU IN NEED CONTACT US NOW
Mon 15 Oct 2018 11:20 pm
Views
1 LOAN OFFER APPROVED IN 60MINS !!
Mon 04 Dec 2017 2:15 am
217 Views
1 PINJAMAN PERIBADI NO UPFRONT PAYMENT
Fri 21 Sep 2018 1:36 pm
27 Views
1 XMAS LOAN OFFER
Sat 04 Nov 2017 11:37 am
280 Views
1 Pinjaman Berlesen lulus segera
Sat 07 Apr 2018 11:17 am
112 Views