Adverts - Personal loan


Personal loan

Popular Promotion

Description

Perkhidmatan Bantuan Kewangan Pinjaman Peribadi
*SYARAT gaji harus melalui bank (autokredit)
*Nama blacklist/ctos/ccris juga boleh memohon
*Melebihi 60% pinjaman dari bank
*Pembayaran mengikut kemampuan/komitment anda 
*Peminjam yang membuat pinjaman rekemen kawan-kawan akan diberi komisyen
*Pekerja kerajaan,swasta,kerja kilang,pencen,socso layak
memohon
*Yang pasti kami tiada bayaran depan!
Sebarang pertanyaan boleh inbox saya atau whatsapp terus
sila hubungi : 018-3961473 (Nurarisah bt.Brahem)
www.wasap.my/60183961473

https://www.facebook.com/speedborrow/


More details

Name Description
Seller Type Owner
Website https://www.facebook.com/speedborrow/

Ad details

Ad ID : 3339
No.23 Tingkat 1, Jalan ST 1c/5, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 Sepang, Selangor,Selangor, MALAYSIA - 43900
Sat 04 Nov 2017 12:58 pm
231 Views

Advertiser details

Nurarisah bt brahem (5)
0183961473
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 DO YOU NEED URGENT LOAN IF YES CONTACT US NOW
Mon 30 Apr 2018 8:07 pm
68 Views
1 Pinjaman Peribadi Area Selangor / Kuala Lumpur 018-2393235
Tue 17 Jul 2018 1:54 pm
17 Views
1 LOAN OFFER APPROVED IN 60MINS !!
Mon 04 Dec 2017 2:15 am
177 Views
1 URGENT LOAN ARE YOU IN NEED CONTACT NOW
Fri 25 May 2018 2:03 pm
46 Views
1 Promosi Pinjaman Peribadi Selepas Raya! Kelulusan Segera! Dokumen Ringkas! Maklumat Peribadi Anda Dirahsiakan! Rate Interest Rendah! Tiada Upfront/Deposit!
Thu 28 Jun 2018 3:22 pm
23 Views
1 PINJAMAN BERLESEN
Wed 20 Jun 2018 1:43 pm
34 Views
2 Pinjaman Wang Berlesen
Mon 08 Jan 2018 3:54 pm
161 Views
1 xmas loan offer
Sun 03 Dec 2017 10:20 pm
276 Views
1 DO YOU NEED AN URGENT LOAN OFFER
Sun 25 Mar 2018 12:05 pm
94 Views
1 *Malaysia The Best Mobile  Game* Android & iOS & PC
Tue 28 Nov 2017 3:13 pm
182 Views