Adverts - Pinjaman peribadi


Pinjaman peribadi

Promotion

Description

Perkhidmatan Bantuan Kewangan Pinjaman Peribadi #KL, SELANGOR & NEGERI SEMBILAN *SYARAT gaji harus melalui bank (autokredit) *Nama blacklist/ctos/ccris juga boleh memohon *Melebihi 60% pinjaman dari bank *Pembayaran mengikut kemampuan/komitment anda *Peminjam yang membuat pinjaman rekemen kawan-kawan akan diberi komisyen *Pekerja kerajaan,swasta,kerja kilang,pencen,socso layak memohon *Yang pasti kami tiada bayaran depan! Sebarang pertanyaan boleh inbox saya atau whatsapp terus sila hubungi : 018-3961473 (Nurarisah bt.Brahem) www.wasap.my/60183961473

More details

Name Description
Seller Type Others
Website https://www.facebook.com/Speed-Borrow-1010185372458077/

Ad details

Ad ID : 3374
No 23 Tingkat 1, No No 11 Jalan 1c/5 medan 88 sepang 43900 selangor,Selangor, MALAYSIA - 43900
Wed 08 Nov 2017 12:15 pm
35 Views

Advertiser details

Nurarisah bt brahem (5)
0183961473
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 TERDESAK DUIT? PINJAMAN SEGERA CALL SERENA 017-3196300
Sat 04 Nov 2017 6:53 pm
31 Views
2 PINJAMAN WANG BEERLESEN KUALA LUMPUR
Thu 26 Oct 2017 1:02 pm
39 Views
1 TAWARAN PINJAMAN URGENT
Thu 09 Nov 2017 1:52 pm
27 Views
1 URGENT LOAN  OFFER AT 3%  INTEREST RATE
Fri 08 Sep 2017 11:28 am
178 Views
2 PINJAMAN WANG BERLESEN AREA KL N SELANGOR 016-908 9339 WHATSAPP FOR DETAIL
Wed 25 Oct 2017 10:32 am
36 Views
1 TAWARAN PINJAMAN YANG DIBENARKAN DALAM 60MINS
Wed 18 Oct 2017 3:58 am
49 Views
2 PINJAMAN WANG BERLESEN AREA KL N SELANGOR 016-908 9339 WHATSAPP FOR DETAIL
Fri 27 Oct 2017 3:12 pm
32 Views
1 PERSONAL LOAN!!!  PEMBIAYAAN KEWANGAN!!!
Thu 23 Nov 2017 3:19 pm
56 Views
1 PERLUKAN PINJAMAN SEGERA LULUS? HUBUNGI FASHA 016 4441174 SEGERA!
Mon 21 Aug 2017 6:38 am
102 Views
1 Pinjaman Peribadi Mudah Telus
Fri 03 Nov 2017 1:04 pm
37 Views