Adverts - tukang paip dan renovation iskandar bandar tun razak


tukang paip dan renovation iskandar bandar tun razak

Popular Sale

Description

UBAHSUAI RUMAH , PEJABAT DAN KEDAI -UBAHSUAI BILIK AIR DAN DAPUR -BUAT PORTH DAN PARKING -KERJA-KERJA PAIP -PASANG TILES -PASANG PARTATION -BUAT PLASTER CEILING -BUAT KABINET DAN TABLE TOP -MENGECAT RUMAH DA PEJABAT -BAIKI ATAP BOCOR DAN BUMBUNG -BAIKI TANDAS SUMBAT DAN SENGKI -TUKAR /GANTI PINTU DAN TINGKAP -POTONG POKOK -BUAT GRILLE DAN AWNING -BERKUALITI HARGA BERPATUTAN -KAMI MENERIMA TEMPAHAN KUALA LUMPUR DAN SELANGOR HUBUNGI EN ISKANDAR 0172699815

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3460
bandar tun razak,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 65000
Mon 13 Nov 2017 12:09 pm
169 Views

Advertiser details

Iskandar bakri (4)
0172699815
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 tukang paip plumber 0176239476 azlan afik wangsa maju
Thu 21 Dec 2017 8:55 am
120 Views
1 0105175503 tukang rumah tukang paip area wangsa maju
Wed 28 Feb 2018 11:40 pm
54 Views
1 Plumber services renovation ampang
Fri 20 Apr 2018 5:51 pm
10 Views
1 plumbing dan renovation  01112275338 azis keramat
Sat 13 Jan 2018 10:43 pm
78 Views
2 PLUMBING&RENOVATION
Fri 13 Apr 2018 12:36 pm
12 Views
2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan wangsa melawati
Sun 29 Oct 2017 11:28 pm
159 Views
1 PLUMBING
Tue 20 Mar 2018 5:14 pm
50 Views
1 Wangsa maju tukang paip wiring 0193602794 wafi
Wed 28 Feb 2018 7:14 pm
41 Views
2 Pauzan specealis paiping
Sun 11 Feb 2018 5:25 pm
65 Views
1 Datuk keramat renovation dan plumbing 0172960959
Tue 24 Oct 2017 5:52 pm
157 Views