Adverts - tukang paip dan renovation iskandar bandar tun razak


tukang paip dan renovation iskandar bandar tun razak

Popular Sale

Description

UBAHSUAI RUMAH , PEJABAT DAN KEDAI -UBAHSUAI BILIK AIR DAN DAPUR -BUAT PORTH DAN PARKING -KERJA-KERJA PAIP -PASANG TILES -PASANG PARTATION -BUAT PLASTER CEILING -BUAT KABINET DAN TABLE TOP -MENGECAT RUMAH DA PEJABAT -BAIKI ATAP BOCOR DAN BUMBUNG -BAIKI TANDAS SUMBAT DAN SENGKI -TUKAR /GANTI PINTU DAN TINGKAP -POTONG POKOK -BUAT GRILLE DAN AWNING -BERKUALITI HARGA BERPATUTAN -KAMI MENERIMA TEMPAHAN KUALA LUMPUR DAN SELANGOR HUBUNGI EN ISKANDAR 0172699815

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3460
bandar tun razak,Kuala Lumpur, MALAYSIA - 65000
Mon 13 Nov 2017 12:09 pm
81 Views

Advertiser details

Iskandar bakri (4)
0172699815
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik wangsa maju
Tue 26 Dec 2017 10:50 am
29 Views
2 plumbing dan renovation  0176239476 azlan afik putra villa condominium
Sat 16 Dec 2017 9:32 am
45 Views
2 plumbing dan renovation wiring 0176239476 azlan wangsa maju
Mon 16 Oct 2017 10:48 pm
113 Views
1 Tukang paip lukman taman melati
Thu 21 Dec 2017 11:02 pm
38 Views
1 Taman danau kota  tukang paip plumber renovation wiring 0193602794
Wed 11 Oct 2017 1:25 pm
110 Views
1 plumbing dan renovation  01112275338 azis keramat
Sat 13 Jan 2018 10:43 pm
13 Views
1 SERI GOMBAK TUKANG PAIP PLUMBER 017-354-1042
Fri 19 Jan 2018 1:51 am
Views
1 Mhd yusof renovation 0183201954
Mon 08 Jan 2018 12:52 pm
13 Views
1 plumber ttdi 0123487300 aziz
Mon 08 Jan 2018 8:56 am
13 Views
1 ISKANDAR 0172699815 TUKANG PAIP PANDAN INDAH
Thu 19 Oct 2017 1:28 pm
99 Views