Adverts - Kerani Admin/Business Development Executive @Subang Jaya


Kerani Admin/Business Development Executive @Subang Jaya

Popular Urgent

Description

Bumiputera,Islam,ada kenderaan dan lesen yang sah. SPM/Diploma/Cert.Gaji berdasarkan pengalaman. Peningkatan pangkat/ gaji, EPF, SOCSO, Perubatan, Insuran, Khairat kematian,Uniform,5hari seminggu(Isnin-Jumaat). Jujur,Amanah,Disiplin,Rajin. Boleh membuat kerja dengan pengawasan minima. Sila emel resume bersama gambar kepada admin@soyotech.com.my , dan nyatakan jawatan yang dimohon.

More details

Name Description
Seller Type Others
Website

Ad details

Ad ID : 3461
​No.45-G,45-A & 45-B, Jalan Tiara, Tiara Square, Taman Perindustrian SIME UEP,USJ 12,Subang Jaya,Selangor ,Selangor, MALAYSIA - 47620
Mon 13 Nov 2017 2:49 pm
176 Views

Advertiser details

soyotech (1)
+60380247701
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

1 Logistics Coordinators (MId Valley Area)
Fri 27 Oct 2017 5:21 pm
202 Views
1 ADMIN SECRETARY
Wed 15 Nov 2017 12:35 pm
224 Views
Vacancy as Internship Trainee at UiTM Melaka Kampus Bandaraya  (Practical Training Unit)
Thu 01 Mar 2018 3:34 pm
122 Views
2 Home Based Data Entry Typist
Wed 20 Jun 2018 11:29 pm
25 Views
JAWATAN KOSONG SEGERA
Mon 25 Jun 2018 11:21 am
18 Views
1 DELIVERY RIDER
Tue 07 Nov 2017 4:20 pm
220 Views
2 OPERATION ASSISTANT
Tue 31 Oct 2017 1:26 pm
247 Views
Part Time Indoor Sales Assistant (Tanjung Tokong, Penang)
Tue 17 Apr 2018 4:30 pm
56 Views
1 Tele Trade Clerk (KLCC Area)
Fri 27 Oct 2017 5:11 pm
269 Views
1 Kekosongan Jawatan Di Mandarin Oriental Hotel
Tue 19 Jun 2018 11:27 pm
27 Views