Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc4000 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3500
Tue 14 Nov 2017 3:33 pm
171 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 08 Dec 2017 2:41 pm
200 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 20 Oct 2017 4:20 pm
203 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:32 pm
147 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MPC3001
Thu 19 Apr 2018 1:27 pm
67 Views
2 DIGITAL COPIER B/W MACHINE MP2851
Wed 04 Apr 2018 4:11 pm
66 Views
2 DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MPC5502
Mon 21 May 2018 3:28 pm
76 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Mon 20 Nov 2017 12:05 pm
241 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP4002
Mon 26 Mar 2018 2:28 pm
86 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 08 Nov 2017 2:53 pm
203 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 2:57 pm
186 Views