Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3002 Mempunyai kelajuan 30 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3506
Perlis, MALAYSIA - 47830
Tue 14 Nov 2017 3:51 pm
181 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 TONER FOR SALES
Tue 14 Nov 2017 5:12 pm
258 Views
2 BEST QUALITY MACHINE COPIER COLOR MPC2800
Mon 29 Jan 2018 4:31 pm
137 Views
2 BEST QUALITY MACHINE PHOTOSTAT B/W  MP2851
Tue 16 Jan 2018 12:33 pm
129 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 4:23 pm
208 Views
2 HOT ITEM MP4000B B/W MACHINE PHOTOCOPY
Mon 15 Jan 2018 2:49 pm
125 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:43 pm
159 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP5002
Mon 26 Mar 2018 2:27 pm
96 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC5501
Fri 23 Feb 2018 11:40 am
109 Views
2 BEST VALUE PRICE MP2851 MACHINE COPIER B/W
Wed 07 Feb 2018 4:39 pm
131 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MPC3502
Thu 19 Apr 2018 1:31 pm
82 Views