Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc 4501 Mempunyai kelajuan 45 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3532
Labuan, MALAYSIA - 47830
Wed 15 Nov 2017 2:45 pm
207 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 RICOH COPIER MACHINE TONER COLOR
Thu 01 Mar 2018 11:21 am
140 Views
2 RICOH MPC3501 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:25 pm
75 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC4501
Mon 02 Apr 2018 2:26 pm
98 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Mon 20 Nov 2017 1:13 pm
183 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP5002
Mon 26 Mar 2018 2:27 pm
121 Views
HOT PRICE MPC5502 MACHINE COPIER COLOR
Mon 29 Jan 2018 4:52 pm
138 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:31 pm
181 Views
2 RICOH MPC3300 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:35 pm
61 Views
2 RICOH MACHINE PHOTOCOPIER AF3025
Mon 26 Feb 2018 11:57 am
127 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 28 Nov 2017 10:25 am
171 Views