Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc 4501 Mempunyai kelajuan 45 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3532
Labuan, MALAYSIA - 47830
Wed 15 Nov 2017 2:45 pm
71 Views

Advertiser details

tidy copier  (883)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 20 Nov 2017 4:26 pm
65 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Sat 25 Nov 2017 10:03 am
56 Views
2 MP4000 MACHINE PHOTOSTAT B/W
Wed 21 Feb 2018 2:36 pm
Views
2 TONER FOR SALES
Wed 13 Dec 2017 2:44 pm
68 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 29 Nov 2017 4:59 pm
50 Views
2 Best Price mp5001 b/w copier machine
Fri 12 Jan 2018 2:22 pm
24 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:21 pm
67 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:55 pm
105 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 29 Nov 2017 5:03 pm
60 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:55 pm
56 Views