Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc 4501 Mempunyai kelajuan 45 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3532
Labuan, MALAYSIA - 47830
Wed 15 Nov 2017 2:45 pm
134 Views

Advertiser details

tidy copier  (1411)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 29 Nov 2017 4:53 pm
130 Views
2 BEST PRICE MPC3300 MACHINE COPIER COLOR
Mon 29 Jan 2018 4:32 pm
84 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE COLOR MPC3503
Wed 30 May 2018 3:50 pm
14 Views
2 RICOH AF3025 MACHINE B/W COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:51 pm
28 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MP2352SP
Thu 19 Apr 2018 1:20 pm
31 Views
2 SALE PRICE MACHINE COPIER COLOR MPC4501
Fri 02 Feb 2018 3:09 pm
106 Views
2 BEST VALUE MPC3002 COLOR MACHINE COPIER
Fri 12 Jan 2018 1:05 pm
112 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:27 pm
117 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 11:58 am
118 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:29 pm
135 Views