Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc 3001 Mempunyai kelajuan 30 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3536
Wed 15 Nov 2017 2:52 pm
129 Views

Advertiser details

tidy copier  (1290)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 mesin fotostat color mpc5502
Fri 02 Mar 2018 11:29 am
43 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC3501
Fri 23 Feb 2018 11:43 am
44 Views
2 BEST BUY MPC3300 PHOTOSTAT COLOR MACHINE
Tue 23 Jan 2018 3:51 pm
53 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC3501
Mon 02 Apr 2018 2:27 pm
25 Views
2 HOT ITEM MPC5502 BEST MACHINE COLOR PHOTOSTAT
Fri 19 Jan 2018 12:09 pm
66 Views
2 RICOH MPC3501 MACHINE COLOR COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:17 pm
Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:53 pm
116 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 2:59 pm
108 Views
1 DIGITAL COPIER B/W MACHINE MP2510
Wed 04 Apr 2018 4:27 pm
17 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 23 Nov 2017 5:50 pm
109 Views