Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc MP4001 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3538
Wed 15 Nov 2017 2:57 pm
200 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 RICOH PHOTOCOPIER MACHINE MPC3002
Tue 27 Mar 2018 4:35 pm
110 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:15 pm
183 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY  TONER COLOR
Tue 27 Feb 2018 11:18 am
163 Views
2 Digital machine photostat af3025
Mon 05 Mar 2018 4:47 pm
163 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE MP2851
Tue 20 Feb 2018 4:06 pm
130 Views
1 RICOH MP6001 MACHINE B/W COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:37 pm
113 Views
2 RICOH PHOTOCOPIER MACHINE MP2851
Tue 27 Mar 2018 4:23 pm
93 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:07 pm
209 Views
2 BEST DEAL PRICE TONER COLOR
Wed 07 Feb 2018 4:29 pm
119 Views
2 MACHINE COPIER COLOR MPC2800 BEST PRICE
Wed 24 Jan 2018 2:40 pm
155 Views