Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc MP4001 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3538
Wed 15 Nov 2017 2:57 pm
150 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 11:56 am
165 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP3351
Mon 26 Mar 2018 2:35 pm
63 Views
2 RICOH PHOTOCOPIER MACHINE MPC3501
Tue 27 Mar 2018 4:39 pm
66 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 13 Dec 2017 2:30 pm
127 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 29 Nov 2017 4:57 pm
132 Views
2 RICOH MPC5502 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 07 May 2018 4:30 pm
45 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:52 pm
152 Views
2 Digital machine photostat mp2352sp
Mon 05 Mar 2018 4:45 pm
112 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY MPC3501
Tue 27 Feb 2018 10:58 am
71 Views
2 TONER FOR SALES
Wed 20 Dec 2017 3:06 pm
188 Views