Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4000 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3541
Perlis, MALAYSIA - 47830
Wed 15 Nov 2017 3:03 pm
177 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 13 Dec 2017 2:42 pm
196 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC3300
Mon 23 Apr 2018 4:12 pm
72 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 22 Nov 2017 4:57 pm
164 Views
2 BEST BUY MACHINE COPIER B/W 2851
Fri 02 Feb 2018 3:26 pm
131 Views
2 DIGITAL COPIER COLOR MACHINE MPC3001
Wed 04 Apr 2018 4:44 pm
134 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:33 pm
194 Views
2 MACHINE PHOTOSTAT B/E MP4000 BEST BUY
Thu 18 Jan 2018 3:03 pm
127 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE COLOR MP3003
Wed 30 May 2018 3:52 pm
46 Views
2 PHOTOSTAT B/W MACHINE MP3351 AT TIDY
Wed 07 Feb 2018 4:42 pm
141 Views
2 BEST SALE PRICE MP2352SP COPIER MACHINE
Thu 25 Jan 2018 1:52 pm
135 Views