Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc 5501 Mempunyai kelajuan 55 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3545
Wed 15 Nov 2017 3:11 pm
133 Views

Advertiser details

tidy copier  (1411)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 RICOH MPC5502 MACHINE COLOR COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:22 pm
27 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 23 Nov 2017 5:48 pm
125 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE MPC5502
Tue 20 Feb 2018 3:57 pm
82 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 06 Dec 2017 2:24 pm
134 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 28 Nov 2017 10:35 am
123 Views
2 BEST ITEM MPC5501 COLOR MACHINE COPIER
Mon 29 Jan 2018 4:46 pm
83 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:41 pm
117 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 13 Dec 2017 2:37 pm
103 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 08 Nov 2017 2:39 pm
185 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC5501
Mon 23 Apr 2018 4:23 pm
32 Views