Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc 5501 Mempunyai kelajuan 55 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3545
Wed 15 Nov 2017 3:11 pm
70 Views

Advertiser details

tidy copier  (883)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 BEST VALUE MPC3002 COLOR MACHINE COPIER
Fri 12 Jan 2018 1:05 pm
30 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 5:21 pm
66 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE MPC4502
Tue 20 Feb 2018 3:52 pm
Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:27 pm
55 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:12 pm
76 Views
2 BEST PRICE COLOR MACHINE MPC5000 BEST ITEM
Mon 29 Jan 2018 4:41 pm
20 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:46 pm
54 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 21 Dec 2017 1:19 pm
34 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:27 pm
59 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 14 Nov 2017 5:04 pm
77 Views