Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc 3300 Mempunyai kelajuan 33 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3557
Kedah, MALAYSIA - 47830
Thu 16 Nov 2017 4:19 pm
107 Views

Advertiser details

tidy copier  (1264)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 30 Nov 2017 5:19 pm
143 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 11:54 am
97 Views
2 RICOH MPC3300 MACHINE COLOR COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:11 pm
Views
1 MP3010 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:36 pm
Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 4:57 pm
124 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MPC3300
Mon 26 Mar 2018 2:24 pm
25 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 08 Nov 2017 3:05 pm
112 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:48 pm
100 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 06 Dec 2017 2:31 pm
105 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 05 Dec 2017 5:17 pm
97 Views