Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc mpc4502 Mempunyai kelajuan 45 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3563
Perlis, MALAYSIA - 47830
Thu 16 Nov 2017 4:47 pm
186 Views

Advertiser details

tidy copier  (1521)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 BEST PRICE MPC3300 MACHINE PHOTOCOPY COLOR
Tue 30 Jan 2018 2:32 pm
152 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 11:56 am
221 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 4:27 pm
185 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY MPC4502
Tue 27 Feb 2018 11:09 am
124 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:56 pm
148 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC4000
Mon 23 Apr 2018 4:15 pm
93 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 2:52 pm
224 Views
2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MP4001
Wed 25 Apr 2018 2:48 pm
90 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:22 pm
217 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:50 pm
215 Views