Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc5000 Mempunyai kelajuan 50 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3596
Fri 17 Nov 2017 4:29 pm
152 Views

Advertiser details

tidy copier  (1411)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOSTAT MACHINE MPC2800
Fri 30 Mar 2018 2:12 pm
52 Views
2 RICOH MPC4502 MACHINE COPIER COLOR FOR SALE
Tue 16 Jan 2018 12:07 pm
110 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:17 pm
122 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 28 Nov 2017 10:26 am
108 Views
2 DIGITAL COPIER COLOR MACHINE MPC3501
Wed 04 Apr 2018 4:43 pm
56 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MPC3001
Mon 26 Mar 2018 2:20 pm
44 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP5001
Mon 26 Mar 2018 2:31 pm
61 Views
2 PRICE MARKET PHOTOSTAT MACHINE B/W MP5001
Fri 02 Feb 2018 3:30 pm
103 Views
2 mesin fotostat b/w mp2352sp
Fri 02 Mar 2018 11:20 am
76 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 11:59 am
119 Views