Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4001 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3599
Pahang, MALAYSIA - 47830
Fri 17 Nov 2017 4:34 pm
121 Views

Advertiser details

tidy copier  (1368)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:44 pm
129 Views
2 TONER FOR SALES
Tue 14 Nov 2017 5:12 pm
171 Views
2 Mesin Fotostat B/W Mp4000B
Fri 02 Mar 2018 11:15 am
53 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 13 Dec 2017 2:15 pm
131 Views
2 BEST VALUR PRICE MP2352SP FOR SALE
Tue 23 Jan 2018 4:07 pm
81 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 16 Nov 2017 4:19 pm
124 Views
2 DIGITAL B/W MACHINE COPIER MP4000B
Tue 23 Jan 2018 3:57 pm
81 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:49 pm
108 Views
2 HOT PRICE MACHINE COPIER B/W MP2851
Thu 08 Feb 2018 4:44 pm
95 Views
2 RICOH PHOTOCOPIER MACHINE AF3025
Tue 27 Mar 2018 4:20 pm
34 Views