Adverts - Hotel Budget Penang


Hotel Budget Penang

Popular Rent

Description

KENAPA HOTEL KAMI MENJADI PILIHAN RAMAI? Terdapat kemudahan lengkap seperti 1. Mempunyai bilik untuk 1-6 Orang (ikut keperluan anda dan keselesaan anda) 2. Bilik dan toilet Fully tiles dan ada water heater 3. Aircond pada setiap bilik 4. TV Led pada setiap bilik 5. Wifi Unlimited 6. Kawasan Lobi yang sesuai untuk berehat dan melepak 7. Terdapat mini shop utk kemudahan anda membeli makanan mahupun barang keperluan. Kawasan hotel kami berhampiran dengan 1. Queensbay Mall 2. USM 3. Pengangkutan awam 4. Terminal Bus Sg Nibong (berhadapan hotel) 5. pelbagai kedai makan berdekatan hotel mengikut selera anda 6. Delivery Fast Food juga boleh di hantar ke hotel Diskaun istimewa akan diberikan jika anda menginap lebih dari 3 hari. Starting Price dari RM45(Single Room) sehingga RM200(SUPERFAMILI ROOM WITH JAKUZI) HUBUNGI KAMI SEGERA UNTUK TEMPAHAN ATAU SEBERANG PERTANYAA DI TALIAN 04-657 0000 atau 012-884 9800 (WhatsApp)

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3614
2A Jalan Pantai Jerjak 11, Taman Pantai Jerjak, 11900 Bayan Lepas, Penang,Pulau Pinang, MALAYSIA - 11900
Sat 18 Nov 2017 10:12 am
346 Views

Advertiser details

B Hotel (2)
04-657 0000
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 KERETA SEWA KOTA KINABALU SABAH CAR RENTAL
Tue 05 Jun 2018 10:29 pm
116 Views
2 MACBOOK PRO FOR RENT
Tue 14 Aug 2018 5:19 pm
41 Views
KERETA SEWA KL
Tue 16 Jan 2018 10:32 am
258 Views
1 JOHOR SOUTHERN MOVERS & PERKHIDMATAN LORI SEWA
Wed 03 Jan 2018 3:23 pm
233 Views
2 DVD PLAYER FOR RENTAL
Fri 27 Jul 2018 11:31 am
48 Views
2 CAMERA VIDEO FOR RENT
Wed 03 Oct 2018 9:52 am
11 Views
1 iPAD 4 WIFI 4G FOR RENT
Thu 27 Sep 2018 10:21 am
Views
2 MP3350B PHOTOSTAT MACHINE
Thu 14 Dec 2017 3:44 pm
243 Views
1 SHARP LED TV FOR RENT
Tue 18 Sep 2018 12:44 pm
23 Views
2 CAMERA VIDEO FOR RENTAL
Fri 28 Sep 2018 11:05 am
13 Views