Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4000 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3643
Mon 20 Nov 2017 4:23 pm
191 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 HOT ITEM MPC5501 MACHINE PHOTOCPIER COLOR
Wed 17 Jan 2018 12:27 pm
147 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 16 Nov 2017 4:51 pm
194 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 3:13 pm
190 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:54 pm
218 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 08 Nov 2017 2:39 pm
276 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY AF3025
Tue 27 Feb 2018 11:10 am
149 Views
HOT PRICE MPC5502 MACHINE COPIER COLOR
Mon 29 Jan 2018 4:52 pm
138 Views
2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MP4000B
Wed 25 Apr 2018 2:46 pm
85 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 14 Nov 2017 3:56 pm
172 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 17 Nov 2017 5:20 pm
189 Views