Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3300 Mempunyai kelajuan 33 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3653
Mon 20 Nov 2017 4:51 pm
188 Views

Advertiser details

tidy copier  (1521)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MPC2800
Wed 25 Apr 2018 2:40 pm
77 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:43 pm
205 Views
2 MP4000 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 3:10 pm
82 Views
2 HOT ITEM MPC2800 PHOTOSTAT MACHINE COLOR
Fri 19 Jan 2018 12:16 pm
135 Views
2 BEST QUALITY MP4002 B/W MACHINE COPIER
Mon 29 Jan 2018 4:55 pm
139 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:56 pm
146 Views
1 SIMKAD TONE EXCELL
Fri 03 Nov 2017 9:47 am
284 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 08 Dec 2017 2:30 pm
172 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 06 Dec 2017 2:42 pm
176 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Mon 20 Nov 2017 12:05 pm
259 Views