Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc4000 Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3658
Mon 20 Nov 2017 5:03 pm
133 Views

Advertiser details

tidy copier  (1411)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 30 Nov 2017 4:47 pm
128 Views
2 MPC3002BEST MACHINE PHOTOSTAT COLOR
Tue 23 Jan 2018 3:55 pm
92 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 22 Nov 2017 5:06 pm
138 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 14 Nov 2017 4:42 pm
180 Views
2 MP4000 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 3:10 pm
25 Views
1 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MP5054
Wed 25 Apr 2018 3:56 pm
40 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 28 Nov 2017 10:28 am
109 Views
2 BEST QUALITY MP4001 COPIER B/W MACHINE
Wed 24 Jan 2018 2:53 pm
84 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 5:16 pm
129 Views
2 AF3025 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:36 pm
38 Views