Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp5002SP Mempunyai kelajuan 50 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3670
Tue 21 Nov 2017 5:17 pm
196 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 best item mpc4000 color machine photostat
Mon 15 Jan 2018 2:32 pm
91 Views
2 BEST BUY MPC5000 COLOR MACHINE PHOTOSTAT
Fri 02 Feb 2018 2:58 pm
94 Views
2 Digital machine photostat mpc4000
Mon 05 Mar 2018 4:26 pm
76 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 28 Nov 2017 4:27 pm
146 Views
2 MPC2800 COPIER MACHINE COLOR
Fri 13 Apr 2018 1:19 pm
44 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:34 pm
135 Views
2 TONER COLOR COMPACT
Mon 04 Jun 2018 3:22 pm
49 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 3:11 pm
152 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 4:06 pm
148 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:48 pm
150 Views