Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp5002SP Mempunyai kelajuan 50 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3670
Tue 21 Nov 2017 5:17 pm
240 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:05 pm
166 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE MPC3001
Tue 20 Feb 2018 3:58 pm
113 Views
2 RICOH MACHINE COPIER COLOR MPC5000
Thu 01 Mar 2018 11:02 am
128 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:18 pm
175 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 08 Dec 2017 3:09 pm
231 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 17 Nov 2017 11:56 am
281 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE B/W MP4000 BEST ITEM
Mon 22 Jan 2018 3:44 pm
118 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 05 Dec 2017 5:39 pm
168 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 2:59 pm
173 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Sat 25 Nov 2017 10:08 am
188 Views