Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3002 Mempunyai kelajuan 30 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3676
Tue 21 Nov 2017 5:25 pm
183 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 MP4000 COPIER MACHINE B/W BEST VALUE PRICE
Fri 02 Feb 2018 3:28 pm
162 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP2352SP
Mon 26 Mar 2018 2:30 pm
99 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Mon 20 Nov 2017 1:15 pm
156 Views
2 RICOH DIGITAL MPC4502 COLOR COPIER MACHINE
Wed 17 Jan 2018 12:16 pm
129 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MPC4503
Thu 19 Apr 2018 1:38 pm
59 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MP4000
Fri 23 Feb 2018 11:35 am
110 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:46 pm
153 Views
2 TONER FOR SALES
Thu 21 Dec 2017 1:11 pm
180 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 28 Nov 2017 10:11 am
253 Views
2 RICOH MP4000B MACHINE B/W COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:34 pm
81 Views