Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3002 Mempunyai kelajuan 30 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3676
Tue 21 Nov 2017 5:25 pm
149 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 HIT ITEM MPC3300 COLOR PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 06 Feb 2018 3:03 pm
101 Views
2 Mencari Agen untuk Frozen Food
Sun 22 Oct 2017 3:48 pm
240 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:48 pm
146 Views
1 PHOTOCOPY MACHINE MP7001
Mon 02 Apr 2018 2:53 pm
67 Views
2 BEST MACHINE B/W PHOTOCOPIER MP4000
Fri 19 Jan 2018 12:23 pm
141 Views
2 BEST ITEM MPC5501 COLOR MACHINE COPIER
Mon 29 Jan 2018 4:46 pm
94 Views
1 PHOTOCOPY MACHINE MPC3003
Mon 02 Apr 2018 2:18 pm
53 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 20 Oct 2017 4:43 pm
177 Views
2 MPC2800 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:02 pm
32 Views
2 RICOH MACHINE COPIER COLOR MPC4502 FOR SALE
Tue 30 Jan 2018 2:26 pm
107 Views