Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3501 Mempunyai kelajuan 35 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3677
Tue 21 Nov 2017 5:27 pm
68 Views

Advertiser details

tidy copier  (883)
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 BEST QUALITY COLOR PHOTOCOPY MACHINE MPC4000
Wed 07 Feb 2018 4:33 pm
15 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 20 Dec 2017 3:15 pm
63 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 22 Nov 2017 4:59 pm
75 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:49 pm
59 Views
2 MACHINE COPIER MP5001 B.W HOT ITEM
Fri 19 Jan 2018 12:22 pm
28 Views
2 MPC5501 COLOR MACHINE COPIER BEST QUALITY
Fri 02 Feb 2018 3:08 pm
19 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 3:07 pm
66 Views
2 BEST MACHINE MP4000B B/W FOR SALE
Mon 22 Jan 2018 3:49 pm
19 Views
2 MPC4502 MACHINE PHOTOSTAT COLOR
Wed 21 Feb 2018 2:24 pm
Views
2 BEST BUY MP2851 COPIER MACHINE B/W
Thu 25 Jan 2018 1:48 pm
19 Views