Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Sale

Description

Model Mp5002sp Mempunyai kelajuan 50 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3699
Wed 22 Nov 2017 4:34 pm
43 Views

Advertiser details

tidy copier  (683)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 20 Oct 2017 4:38 pm
80 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 13 Dec 2017 2:13 pm
25 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 01 Nov 2017 3:48 pm
61 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 28 Nov 2017 10:28 am
30 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:59 pm
39 Views
2 MARKET SSALE MP4001 MACHINE COPIER B/W
Mon 15 Jan 2018 2:51 pm
Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 20 Nov 2017 4:40 pm
47 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 17 Nov 2017 11:41 am
53 Views
2 best value mp2352sp b/w copier machine
Wed 17 Jan 2018 11:59 am
10 Views
Pendapat lumayan dari pelbagai kaedah!!
Sun 14 Jan 2018 5:38 pm
14 Views