Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp2851 Mempunyai kelajuan 28 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3700
Wed 22 Nov 2017 4:37 pm
141 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 28 Nov 2017 10:25 am
123 Views
2 MPC3002 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:08 pm
39 Views
2 MP4000B MACHINE PHOTOSTAT B/W
Wed 21 Feb 2018 2:43 pm
87 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 2:57 pm
150 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MP5001
Mon 02 Apr 2018 3:00 pm
63 Views
MPC3300 COPIER MACHINE COLOR
Fri 13 Apr 2018 1:20 pm
43 Views
2 DIGITAL MACHINE COPIER AF3025
Wed 28 Feb 2018 11:30 am
76 Views
2 RICOH MACHINE COPIER COLOR MPC4501A
Thu 01 Mar 2018 11:08 am
81 Views
2 multi digital mp2352sp b/w machine photocopier
Fri 12 Jan 2018 2:23 pm
126 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MPC3502
Fri 30 Mar 2018 2:34 pm
73 Views