Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Sale

Description

Model Mp4000B Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3730
Thu 23 Nov 2017 5:35 pm
47 Views

Advertiser details

tidy copier  (683)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 08 Nov 2017 2:42 pm
57 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:04 pm
48 Views
2 BEST VALUE MACHINE MP4001
Mon 22 Jan 2018 3:47 pm
Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 13 Nov 2017 5:48 pm
63 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:52 pm
34 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 14 Nov 2017 3:48 pm
67 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE COLOR MPC4000 BEST SALE MARKET
Mon 22 Jan 2018 3:58 pm
Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 05 Dec 2017 5:14 pm
37 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:21 pm
50 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 3:11 pm
56 Views