Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3501 Mempunyai kelajuan 35 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3734
Thu 23 Nov 2017 5:40 pm
128 Views

Advertiser details

tidy copier  (1411)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPY MACHINE MPC3002
Mon 02 Apr 2018 2:25 pm
49 Views
2 multi digital mp2352sp b/w machine photocopier
Fri 12 Jan 2018 2:23 pm
107 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 29 Nov 2017 5:03 pm
118 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:57 pm
154 Views
1 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MP5054
Wed 25 Apr 2018 3:56 pm
39 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 14 Nov 2017 4:02 pm
120 Views
2 DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MPC3501
Mon 21 May 2018 3:38 pm
20 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 29 Nov 2017 4:59 pm
119 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:31 pm
134 Views
2 MP4000B COPIER MACHINE B/W
Fri 13 Apr 2018 1:48 pm
33 Views