Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3501 Mempunyai kelajuan 35 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3734
Thu 23 Nov 2017 5:40 pm
158 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Fri 24 Nov 2017 4:58 pm
155 Views
2 RICOH MACHINE PHOTOCOPIER MPC5000
Mon 26 Feb 2018 12:02 pm
100 Views
1 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MP3010
Thu 19 Apr 2018 1:11 pm
57 Views
1 PHOTOCOPY MACHINE MP6001
Mon 02 Apr 2018 2:58 pm
71 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 22 Nov 2017 4:33 pm
144 Views
2 PRICE MARKET MP2851 MACHINE PHOTOCOPY B/W
Fri 19 Jan 2018 12:20 pm
107 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 11:56 am
181 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MPC3002
Thu 19 Apr 2018 1:30 pm
51 Views
2 MARKET SALE MPC5000 COLOR MACHINE PHOTOCOPY
Mon 22 Jan 2018 3:59 pm
112 Views
2 MULTI COPIER B/W MACHINE MP2352SP FOR SALE
Tue 30 Jan 2018 2:45 pm
102 Views