Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4002SP Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3755
Fri 24 Nov 2017 4:58 pm
182 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 MULTI COPIER B/W MACHINE MP2352SP FOR SALE
Tue 30 Jan 2018 2:45 pm
141 Views
2 RICOH MPC4502 MACHINE COLOR COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:21 pm
85 Views
2 DIGITAL MACHINE COPIER MPC5502
Wed 28 Feb 2018 11:35 am
106 Views
2 MP2851 COPIER MACHINE B/W BEST BUY
Wed 24 Jan 2018 2:43 pm
223 Views
2 MP4000 MACHINE PHOTOSTAT B/W
Wed 21 Feb 2018 2:36 pm
160 Views
2 TONER FOR SALES
Sat 25 Nov 2017 10:11 am
218 Views
1 PHOTOCOPY MACHINE MP6001
Mon 02 Apr 2018 2:58 pm
92 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MPC3501
Mon 26 Mar 2018 2:18 pm
131 Views
2 BEST BUY MPC5000 COLOR MACHINE PHOTOSTAT
Fri 02 Feb 2018 2:58 pm
152 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 2:59 pm
186 Views