Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Sale

Description

Model Mp4002SP Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3755
Fri 24 Nov 2017 4:58 pm
46 Views

Advertiser details

tidy copier  (655)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Sat 25 Nov 2017 9:56 am
31 Views
2 TONER FOR SALES
Thu 21 Dec 2017 1:11 pm
27 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Sat 25 Nov 2017 12:05 pm
46 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 13 Dec 2017 2:13 pm
25 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 20 Dec 2017 3:10 pm
25 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 23 Nov 2017 5:31 pm
45 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 05 Dec 2017 5:17 pm
35 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:27 pm
35 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 16 Nov 2017 4:49 pm
58 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 20 Nov 2017 4:51 pm
51 Views