Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4000B Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3757
Fri 24 Nov 2017 4:59 pm
123 Views

Advertiser details

tidy copier  (1411)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 13 Dec 2017 2:43 pm
140 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:34 pm
146 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP5002
Mon 26 Mar 2018 2:27 pm
49 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP4001
Mon 26 Mar 2018 2:32 pm
49 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MP2352SP
Fri 30 Mar 2018 2:29 pm
58 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 14 Nov 2017 3:42 pm
125 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 22 Nov 2017 5:08 pm
120 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Wed 15 Nov 2017 3:03 pm
132 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 20 Nov 2017 5:03 pm
134 Views
2 RICOH MACHINE COPIER COLOR MPC3501
Thu 01 Mar 2018 11:09 am
82 Views