Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4000B Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3757
Fri 24 Nov 2017 4:59 pm
176 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 MPC3300 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:03 pm
86 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MP4000
Mon 23 Apr 2018 4:27 pm
108 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE AF3025
Thu 19 Apr 2018 1:40 pm
98 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:41 pm
187 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE B/W MP 2851
Wed 03 Oct 2018 11:04 am
19 Views
1 DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP4054
Mon 21 May 2018 3:21 pm
103 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:21 pm
259 Views
2 RICOH MP2851 MACHINE PHOTOCOPY
Wed 18 Apr 2018 2:31 pm
108 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 16 Nov 2017 4:21 pm
185 Views
2 best item mp2352sp b/w machine photostat
Fri 19 Jan 2018 12:05 pm
115 Views