Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc2800 Mempunyai kelajuan 28 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3764
Fri 24 Nov 2017 5:17 pm
149 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

1 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MP2510
Wed 25 Apr 2018 3:09 pm
65 Views
2 BEST BUY MACHINE COPIER B/W 2851
Fri 02 Feb 2018 3:26 pm
109 Views
1 DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP4054
Mon 21 May 2018 3:21 pm
44 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 06 Dec 2017 2:26 pm
146 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Mon 13 Nov 2017 5:38 pm
152 Views
2 MACHINE PHOTOSTAT MP5001
Thu 22 Feb 2018 12:45 pm
121 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 23 Nov 2017 5:31 pm
141 Views
2 BEST MACHINE B/W  COPIER MP2851
Tue 30 Jan 2018 2:41 pm
128 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:47 pm
157 Views
1 PHOTOCOPIER MACHINE B/W MP4054
Wed 30 May 2018 3:58 pm
39 Views