Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc5501 Mempunyai kelajuan 55 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3784
Sat 25 Nov 2017 11:52 am
134 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPY MACHINE MP3351
Mon 02 Apr 2018 3:06 pm
58 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 04 Dec 2017 4:42 pm
135 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 23 Nov 2017 5:39 pm
130 Views
2 DIGITAL MACHINE COPIER MPC3300
Wed 28 Feb 2018 11:36 am
84 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 06 Dec 2017 2:28 pm
133 Views
2 MP3351 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 3:06 pm
24 Views
2 RICOH MP4000B MACHINE B/W COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:34 pm
50 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Mon 20 Nov 2017 1:11 pm
203 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:57 pm
169 Views
2 Mobile App Business (Googleplay & Appstore) for sale
Tue 08 May 2018 1:38 pm
48 Views