Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3501 Mempunyai kelajuan 35 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3787
Sat 25 Nov 2017 11:56 am
204 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 RICOH MPC4000 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 07 May 2018 4:21 pm
67 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:34 pm
184 Views
2 RICOH MP4000B MACHINE B/W COPIER
Fri 20 Apr 2018 2:34 pm
81 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:17 pm
190 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 14 Nov 2017 4:42 pm
264 Views
1 Polyester Nylon fluorescent yellow raincoat/V shape netting safety vest
Tue 14 Aug 2018 10:45 pm
35 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 06 Dec 2017 2:40 pm
182 Views
2 RICOH MPC3502 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 07 May 2018 4:26 pm
78 Views
2 Mesin Fotostat B/W MP4000B Best Price Sale
Fri 12 Jan 2018 2:14 pm
167 Views
2 MPC4000 MACHINE PHOTOSTAT COLOR
Wed 21 Feb 2018 2:20 pm
126 Views