Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc5000 Mempunyai kelajuan 50 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3792
Sat 25 Nov 2017 12:01 pm
140 Views

Advertiser details

tidy copier  (1413)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PRICE MARKET MP2851 MACHINE PHOTOCOPY B/W
Fri 19 Jan 2018 12:20 pm
96 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC2800
Mon 23 Apr 2018 4:11 pm
41 Views
2 MACHINE PHOTOCOPY MP4000B
Tue 27 Feb 2018 11:17 am
72 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MP4000
Thu 19 Apr 2018 1:15 pm
46 Views
1 Waterfilled plastic barrier/plastic hoarding/rechargeable LED shoulder warning light clip
Thu 21 Dec 2017 11:16 pm
166 Views
2 SALE PRICE MACHINE COPIER COLOR MPC4501
Fri 02 Feb 2018 3:09 pm
120 Views
2 BEST QUALITY PHOTOSTAT MACHINE MPC5503
Thu 19 Apr 2018 1:37 pm
37 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 14 Nov 2017 3:56 pm
132 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:51 pm
137 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MPC3300
Fri 30 Mar 2018 2:13 pm
62 Views