Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4002sp Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3798
Sat 25 Nov 2017 12:07 pm
121 Views

Advertiser details

tidy copier  (1368)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 16 Nov 2017 4:59 pm
130 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Thu 16 Nov 2017 4:17 pm
137 Views
2 TONER FOR SALES
Mon 20 Nov 2017 4:50 pm
137 Views
1 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MPC3503
Mon 26 Mar 2018 2:15 pm
34 Views
2 PHOTOSTAT MACHINE MPC3501
Fri 30 Mar 2018 2:25 pm
40 Views
2 MPC2800 PHOTOSTAT MACHINE COPIER COLOR
Tue 30 Jan 2018 2:31 pm
64 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 14 Nov 2017 4:58 pm
141 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MP5001
Mon 23 Apr 2018 4:30 pm
17 Views
2 PHOTOCOPY MACHINE MPC5000
Fri 23 Feb 2018 11:44 am
75 Views
2 DIGITAL MACHINE B/W PHOTOCOPY MP5001 SALE MARKET
Tue 16 Jan 2018 12:36 pm
93 Views