Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4002sp Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3813
Mon 27 Nov 2017 5:20 pm
190 Views

Advertiser details

tidy copier  (1543)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE COLOR MPC5501
Wed 03 Oct 2018 10:19 am
Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 14 Nov 2017 5:10 pm
289 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 21 Nov 2017 5:14 pm
193 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:22 pm
224 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:24 pm
232 Views
2 RICOH DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MP4002
Mon 26 Mar 2018 2:28 pm
92 Views
2 MPC2800 PHOTOCOPIER MACHINE
Tue 17 Apr 2018 4:02 pm
72 Views
2 MACHINE PHOTOSTAT MPC3001
Thu 22 Feb 2018 12:27 pm
136 Views
1 MP4054 PHOTOCOPIER MACHINE
Mon 04 Jun 2018 3:20 pm
102 Views
2 mesin fotostat b/w mp4001
Fri 02 Mar 2018 11:16 am
133 Views