Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mp4002sp Mempunyai kelajuan 40 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3813
Mon 27 Nov 2017 5:20 pm
120 Views

Advertiser details

tidy copier  (1368)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

PREMIUM Ads Package

Related Adverts

2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Mon 27 Nov 2017 5:44 pm
103 Views
2 MESIN FOTOSTAT MURAH MPC5502
Mon 23 Apr 2018 4:36 pm
18 Views
1 Passive Income 100-400 daily
Sat 14 Oct 2017 4:41 pm
189 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 08 Dec 2017 3:03 pm
159 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:24 pm
157 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 22 Nov 2017 5:06 pm
123 Views
1 MPC4503 COPIER MACHINE COLOR
Fri 13 Apr 2018 1:42 pm
22 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 5:02 pm
148 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Wed 29 Nov 2017 3:44 pm
129 Views
2 DIGITAL COPIER COLOR MACHINE MPC3502
Wed 04 Apr 2018 4:39 pm
36 Views