Adverts - PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE


PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE

Popular Sale

Description

Model Mpc3002 Mempunyai kelajuan 30 keping per minit Bentuk yang ringkas dan selamat digunakan .. Harga yang berpatutan dan mampu milik JANGAN LEPASKAN PELUANG INI !!! Kami juga menjual pelbagai mesin, toner & spare part . selain itu pihak kami juga Menawarkan khidmat sewa dan servis Jika berminat dan mempunyai Sebarang pertanyaan anda boleh hubungi Kami di CALL : 03-61483878 WHATSAPP : 014-3362781

More details

Name Description
Seller Type Owner
Website

Ad details

Ad ID : 3823
Mon 27 Nov 2017 5:47 pm
175 Views

Advertiser details

tidy copier  (1452)
0361483878
Contact Advertiser Share

Contact form

Sorry, you need to register or login first.

What's wrong with this ad?

Sorry, you need to register or login first.

Add to favorites

Sorry, you need to register or login first.

Related Adverts

2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:54 pm
186 Views
2 PHOTOCOPIER MACHINE FOR SALE
Tue 14 Nov 2017 4:02 pm
160 Views
2 TONER FOR SALES
Wed 29 Nov 2017 3:46 pm
200 Views
2 DIGITAL PHOTOCOPY MACHINE MP5001
Wed 25 Apr 2018 2:50 pm
129 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Tue 28 Nov 2017 10:33 am
164 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 30 Nov 2017 4:55 pm
161 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Thu 09 Nov 2017 2:24 pm
207 Views
2 menjual / servis / menyewa mesin fotostat dengan harga mampu milik
Fri 20 Oct 2017 4:37 pm
210 Views
2 DIGITAL PHOTOSTAT MACHINE MPC5503
Mon 21 May 2018 3:22 pm
59 Views
2 MULTI COPIER B/W MACHINE MP2352SP FOR SALE
Tue 30 Jan 2018 2:45 pm
123 Views